Mūsų klientai dalinasi savo patirtimi

"Šį produktą vartoju jau tris mėnesius. Per tą laikotarpį dingo veido bėrimas, užgijo žaizdos ir praėjo tinimas - deginimas burnoje atsiradęs nuo refliukso, dingo skausmingi limfiniai mazgai po žandikauliu, sumažėjo saldumynų poreikis, atsirado daugiau jėgų, lengvumo pojūtis skrandyje, susitvarkė virškinimo keblumai, atsirado nuotaikos pakilimas, svorio sumažėjimas. Dėkoju už tokį nuostabų produktą. Tikra atgaiva kūnui ir sielai. Verta pabandyti ir įsitikinti šia nuostabia organizmo valymo "šluota"."

- Vaida

"Mėmelio fermentuotas produktus vartoju tris mėnesius ir labai tuo džiaugiuosi. Jau pirmąją̨ savaitę pajutau teigiamus pokyčius savo organizme. Energijos antplūdis tiesiog stebino, sumažėjo virškinamojo trakto negalavimai bei alergija tam tikriems maisto produktams."

- Laura

"Aš nenustoju džiaugtis šiuo atradimu avižų produktu " Memelio fermentuotas". Pūslės uždegimas, moteriškos srities problemėlės, hormonų disbalansas, migrena..... visa tai tolsta su kiekviena diena vartojant šį stebuklą. O kaip prof.kosmetologė galiu rekomenduoti šį gėrimą odos būklės gerinimui, paauglystės spuogų atsiradimo priežasties mažinimą, o jau imuniteto stiprinimas tai vienareikšmiškai. Dalinuosi savo patirtimi, tai ką patyriau vartodama "Mėmelio Fermentuotą" avižų produktą jau daugiau nei mėnuo, vien teigiami rezultatai, energijos antplūdis, ramus gilus miegas. Tai organizmo balansas. Stiprus imunitetas = sveikas žmogus. Va ir šiandien nupirkau visai savo šeimai, nes brangiau nei sveikata ir gera savijauta mano artimųjų, nieko nėra."

- Rasa

"Mano patirtis su Mėmelio Fermentuotas: nesu naujokė sveikam gyvenimo būdui. Mano mitybą pagrinde sudaro daržovės ir vaisiai. Jau ilgai nevartoju alkoholio, baltojo cukraus ir produktų su glitimų. Ir tikrai jaučiuosi puikiai. Bet kadangi nevartoju gyvulinės produkcijos žinau, kaip svarbu gerti tam tikrus papildus, kad palaikyti gyvybiškai svarbių bakterijų mikroflorą visame organizme. Jų dėka mes esame gyvi. Tačiau kaip sveikai besimaitintume, šiuolaikinis maistas negali aprūpinti mus pakankamų kiekiu gerųjų bakterijų. Vien tik dėl to, kad šiuolaikinis maistas yra pastoviai apdorojamas ir gyvybiškos bakterijos neišgyvena. Todėl, kai man sutrinka virškinimas, žinau, metas papildyti save gerom bakterijom. Esu išbandžiusi daug įvairių probiotikų gamintojų, bet tik su Mėmelio Fermentuotas jau per pirmąją savaitę dingo vidurių pūtimas, pagerėjo virškinimo sistema, kūnas nustojo kaupti vandenį, pradėjau mesti svorį, atsirado sotumo jausmas, pradėjo gyti sausa rankų oda. Toks jausmas, kad organizmas pradėjo atsistatyti iš vidaus. Mėmelio Fermentuotas - mano naujas gyvybingos energijos šaltinis!"

- Elena

"Po žarnyno operacijos ir tulžies pūslės pašalinimo vargino vidurių užkietėjimas, gleivių ėjimas.  Pradėjus vartoti produkto pirmiausia pastebėjau kad nebepučia pilvo vartojant tam tikrus produktus. Kai buvo patarta su mano bėdomis vartoti produkto antra tiek kiek rekomenduojama, tą dieną užsivedė žarnyno valymasis iki 6 kartų. Džiaugiuosi palengvėjimu ir nuostabia pagalba kepenims. Dar pastebėjimas, kad organizmas nebenori baltos kavos, be kurios nepradėdavau ryto. Matau, kad užsiveda sveiki procesai ne tik pilve, bet ir galvoje. Labai dėkinga Rūtai, kad padrąsino vartoti daugiau produkto. Nors tik pradžia produkto vartojimo, bet matau ir išmatų konsistenciją pakitusią ir gleivių kiekį. Stipri pagalba virškinimui ir kepenims."

- Sandra

"Mano patirtis - dingo 3 kg, dingo noras "ėsti", porcijos pasidarė mažesnės. Dingo potraukis rytinei kavai - nebegeriu iš viso, nebetraukia prie saldaus taip pat. Šiek tiek būna užkietėję viduriai- bet manau čia ir stresas pasidarbuoja. O šiaip žvalesnė jaučiuosi, todėl norisi ir toliau vartoti."

- Eglė

"Avižų fermentuotą geriu tik 4-tą dieną, pajutau seniai patirtą gyvenimo džiaugsmą, kažkokį laimės pojūtį. O svarbiausiai - organizmas pradėjo toleruoti įvairų maistą, nes valgiau tik košes . Dar veidas atrodo jaunesnis, ružavesnis. Naudosiu toliau ir stebėsiu savo organizmo pokyčius. Ačiū!"

- Laima

"Puikus natūralus produktas, malonus ir lengvas vartoti, padėjęs panaikinti daug žarnyno bėdų, o ypač labai pravertęs slaugant keletą senyvų žmonių, turinčių įvairių negalavimų. Patikrinome per keletą mėnesių ir likome labai patenkinti. Linkime atrasti visiems!"

- Barbora

"Labai malonaus skonio su pankoliais, kanapėmis ir kalendra. Susitvarkė refliuksas!"

- Violeta

"Mano pažintis su Mėmelio Fermentuotas produkcija prasidėjo visai neseniai, dar tik trečia savaitė kai vartoju produktą, tačiau esu daugiau nei patenkinta jo rezultatais. Daug metu varginantis vidurių užkietėjimas ir pilvo pūtimas jau buvo tiek išvargine, kad maniau niekas nebegali padėti, o nuolatinis vaistų vartojimas man neatrodė geriausia išeitis. Todėl begalo džiaugiuosi atradus šį produktą! Nes per tokį trumpą laiką, tokie rezultatai pranoko visus lūkesčius."

- Akvilė

"Nuostabus produktas. Vartoju dar tik antra savaitė, bet jau jaučiu pagerėjimą. Sumažėjo nuolatinis pilvo pūtimas, skausmai ir skrandžio rūgštingumas. Tikrai vartosiu ir toliau. Labai jums ačiū!"

- Gabrielė

"Produktas-atradimas! Prie skonio pripranta ir atrandamas labiausiai tinkantis. Norintys pradėti vartoti turėtų drąsiai kreiptis į gamintojus ir tik jie išsamiai suteiks info. Bendravimas labai šiltas, neįkyrus, neperšantis. Linkiu kiekvienam savų atradimų!"

- Daiva

"Must have produktas mūsų šeimoje ! Be jo - nei dienos nuo darželinuko iki senelių. Ir į maistą, ir į nosytę, ir ant odos, ir po antibiotikų - VISIEMS GYVENIMO ATVEJAMS. Gaila tik, kad neatradome Jūsų anksčiau. Labai rekomenduojame nebijoti eksperimentuoti su skoniais -Jūsų naujienos kažkas nerealaus! Vaikai prašo kaip skaniausio limonado"

- Liucija

"Išbandėm, laaabai patiko. Žarnyno problemos po gimdymo susitvarkė per savaitę nuo vartojimo pradžios"

- Ingrida

"Super produktas. Vartoju."

- Skaistė

"Nuostabus natūralus produktas"

- Jolita

"Labai džiaugiuosi atradusi šį avižų gėrimą. Geriu ir aš ir dukra, kuri yra po kaulų čiulpų transplantacijos. Žarnynas buvo visiškai išsiderinęs nuo chemoterapijų ir įvairių vaistų. Labai pūtė pilvelį, o dabar kuo tolyn, tuo geryn, tikrai labai jaučiasi pagerėjimas. Pilvuką pučia vis rečiau. O ir aš pati visokių problemų turiu su pilvu, kurios jaučiu kaip tvarkosi pradėjus vartoti šį gėrimą. Labai džiaugiuosi šiuo stebuklu".

- Asta

"Ačiū Jums už šį produktą. Tai stebuklingas gėris. Mano artimam žmogui diagnozuota sunki liga organizme. O šis produktas padeda jai virškinti maistą, prideda daug naudingų medžiagų."

- Ieva